Zespół

Jacek Banach – coach, trener biznesu, manager Absolwent: Politechniki Warszawskiej – kierunek informatyka, Szkoły Głównej Handlowej – podyplomowe studium menedżerskie, dwuletniego studium psychologii zorientowanej na proces, prestiżowej szkoły coachów CoachU, szkoleń z zarządzania pr

Jacek Banach

właściciel, konsultant, coach, trener biznesu

Agata Banach - psycholog, trenerka, coach wystąpień publicznych, sprzedawca   W Banach Development prowadzę szkolenia oraz konsultacje dotyczące strategii marketingu online i sprzedaży. Obszary w których pracuję to przede wszystkim: wystąpienia publiczne, online marketing, sprzedaż.

Agata Banach

trener, coach

Paweł Guz Certyfikowany coach, menedżer ERICKSON PROFESSIONAL COACH (EPC) Specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych i zespołowych sesji coachingu i mentoringu dla wyższej kadry zarządzającej. Przez ponad 16 lat związany z branżą IT. Ma ponad 10-letnie doświadczenie z pracy na stanowiskach

Paweł Guz

coach, menedżer

Agata Banach

trener, coach

Agata Banach – psycholog, trenerka, coach wystąpień publicznych, sprzedawca

 

W Banach Development prowadzę szkolenia oraz konsultacje dotyczące strategii marketingu online i sprzedaży. Obszary w których pracuję to przede wszystkim: wystąpienia publiczne, online marketing, sprzedaż.

Mam doświadczenie w branży online marketingu i sprzedaży. Prowadziłam zespół sprzedażowy w agencji marketingowej.
Jestem właścicielką Agata Banach – Odkryj siebie w pełni (www.agatabanach.pl) w ramach działań firmy prowadzę otwarte i zamknięte warsztaty, programy rozwojowe.
Jestem współzałożycielką Fundacji „Dla Jedności” (www.dlajednosci.org), gdzie zajmowałam się tworzeniem i prowadzeniem programów szkoleniowych dla studentów oraz firm i organizacji, głównie w obszarze kompetencji miękkich.
W ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi (projekty EFS) pracowałam z młodzieżą, kobietami i osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym podczas cyklicznych spotkań indywidualnych.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą Zoi, pasjonującą się tańcem, sztuką, podróżami i zdrowym trybem życia. W życiu kieruję się tym, czego uczę wychodząc ze swojej strefy komfortu, podążając za marzeniami.

Absolwentka:

Kontrakt OSH – Akademia Trenera Biznesu
Noble Manhatann – Coaching
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej – Psychologia
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu – Psychoterapia

Prowadzę:

– konsultacje biznesowe
– coaching wystąpień publicznych
– szkolenia sprzedażowe
– konsultacje online marketingu

Kontakt:

kontakt@agatabanach.pl

+48 501201165

Paweł Guz

coach, menedżer

Paweł Guz

Certyfikowany coach, menedżer

ERICKSON PROFESSIONAL COACH (EPC)

Specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych i zespołowych sesji coachingu i mentoringu dla wyższej kadry zarządzającej.

Przez ponad 16 lat związany z branżą IT. Ma ponad 10-letnie doświadczenie z pracy na stanowiskach kierowniczych: od szefa zespołu poprzez kierownika projektu, produktu i programu po dyrektora działu i dyrektora zarządzającego.

Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Wiedeńskim oraz we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie ukończył akredytowany przez ICF program „The Art & Science of Coaching” prowadzony przez trenerów Erickson College International z Kanady. Posiada certyfikat Erickson Professional Coach.

Z pasją wspiera klientów w stawianiu przed sobą ambitnych, a jednocześnie realistycznych celów, w pogłębianiu świadomości tego, co i po co klient chce osiągnąć. Pomaga w określaniu umiejętności niezbędnych do realizacji celów i tworzeniu odpowiednio dobranych planów działań. Wspiera klientów w utrzymaniu zaangażowania i kontroli postępów.

Jacek Banach

właściciel, konsultant, coach, trener biznesu

Jacek Banach – coach, trener biznesu, manager

Absolwent:

  • Politechniki Warszawskiej – kierunek informatyka,
  • Szkoły Głównej Handlowej – podyplomowe studium menedżerskie,
  • dwuletniego studium psychologii zorientowanej na proces,
  • prestiżowej szkoły coachów CoachU,
  • szkoleń z zarządzania projektami w MT&DC (certyfikat Project Manager Professional – PMP)
  • kursu trenera biznesu (PAIZ Konsulting)

Jestem coachem i konsultantem kadry zarządzającej i właścicieli firm w zakresie rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych oraz efektywności. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu life i business coachingu. Wspieram swoich klientów w budowaniu satysfakcjonującego życia osobistego i zawodowego opartego na spójnych wartościach i celach. Jako trener specjalizuję się w szkoleniach z rozwoju osobistego, efektywności osobistej i zespołowej, umiejętności coachingowych oraz work – life balance.

W pracy ze swoimi klientami czerpię inspirację z czterech obszarów:

  • 15 lat doświadczeń pracy w korporacji i dla korporacji prowadząc analizę procesów biznesowych, koordynując współpracę z dostawcami oraz wdrażając nowe bardziej efektywne procesy i szkoląc z nich pracowników.
  • 18 lat aktywnego zainteresowania psychologią i rozwojem osobistym, uczestnicząc w setkach warsztatów, seminariów, wykładów z psychologii procesu, ustawień systemowych, NLP, coachingu, pracy z ciałem w Polsce i na świecie.
  • Prowadzenia własnej firmy, fundacji „Dla Jedności” oraz pracy jako fotograf freelancer (min przez 2 lata dla Zwierciadła)
  • Samodzielnych podróży, wśród których najważniejsze to 6 miesięcy spędzone w dżungli Amazońskiej poznając tradycje rdzennych plemion. 4 miesiące podróżowania po autonomicznych społecznościach w USA. Miesięczna nauka medytacji w Indiach.

Moją pasją są: rodzina, podróże, fotografia i moja praca.
W rozwoju osobistym jestem otwarty na różnorodność metod. Łączę doświadczenie oraz wiedzę wielu szkół i nauczycieli z praktyką realizowania własnych wizji i celów. Szukam praktycznych zastosowań dla różnych technik rozwoju, aby nieustannie podnosić jakość i efektywność życia własnego i moich klientów. Konsekwentnie realizuję swoje marzenia nawet te, które prowadzą ścieżkami rzadziej wędrowanymi – kocham pełne życie. Własne życie.