DLA MENEDŻERÓW I LIDERÓW

Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni,
patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni.
-L. Eims

Zgodnie z badaniami skuteczność nabycia nowych kompetencji przez uczestników szkoleń rośnie z 20% do 80%, gdy szkolenia są dodatkowo wsparte sesjami coachingu lub mentoringu.

Tematem indywidualnych sesji coachingowych może być również wizja siebie w firmie i zespole oraz analiza, w jaki sposób ta wizja może być realizowana w ramach wizji i strategii firmy. Świadomość synergii własnej ścieżki rozwoju z kierunkiem rozwoju firmy buduje silną chęć przynależności do organizacji.

Korzyści dla uczestnika:

  • Wsparcie w dopasowaniu nowo poznanych narzędzi i metod do specyfiki pracy klienta.
  • Przezwyciężenie trudności pojawiających się na początku stosowania nowych umiejętności w praktyce.
  • Wzmocnienie kompetencji przywódczych.

Anna Zasadzka - konsultant systemów CRM
Spotkania z Agatą są zawsze dla mnie odkrywcze, wyzwalają we mnie mnóstwo refleksji, które czasami potrzebuję w sobie przeprocesować. Dzięki Agacie nauczyłam się dawać sobie prawo do nie analizowania swoich emocji czy stanów, ale do odczuwania ich, bycia w nich, co przez całe życie stanowiło dla mnie problem. Często jedno pytanie Agaty stopuje moje rozpędzone myśli i zwraca mnie ku prawdziwemu celowi, o wiele szybciej docieram do sedna mechanizmów, w których funkcjonuję. Agata ma niezwykły dar kojenia i zaprzyjaźniania ze sobą ludzi, już na pierwszym warsztacie grupowym poczułam się bezpieczna i wiedziałam, że cokolwiek powiem, zostanie wysłuchane bez ocen. Uczęszczałam do Agaty na warsztaty rozwojowe i na sesje indywidualne, dzięki czemu zyskałam ogromną świadomość samej siebie i doszłam do wniosku, że wrażliwość na swoje uczucia jest jedną z podstawowych cech, które należy w sobie kształtować, bo dzięki temu zwiększa się moje postrzeganie wszystkiego wokół. Dzięki Agacie zrozumiałam swoją życiową misję, otworzyłam się bardziej na innych i przede wszystkim na siebie, pokochałam siebie i zaakceptowałam taką jaką jestem.
Dariusz - trener biznesu, coach
Coaching prowadzony przez  p.Agatę Banach jest profesjonalny, wykorzystuje najnowsze zdobycze wiedzy w tym zakresie oraz techniki rozwoju osobistego. Pani Banach buduje poczucie własnej wartości osoby coachowanej oraz przygotowuje do nowych wyzwań.  W dłuższym okresie coaching przez Nią prowadzony przynosi pozytywne rezultaty.
Michał - przędsiębiorca
Powiem Wam szczerze, że to najlepsze szkolenie na którym dotychczas byłem. Umiecie oboje w taki zachęcający sposób przekazać wiedzę i na serio zmotywować. W sprawie pewności siebie bardzo chciałem poczynić postępy, a Wy to na tyle sprawnie we mnie ruszyliście, że zaczynam sie rozkręcać. Zauważyłem, że zacząłem się inaczej zachowywać. Wprowadziłem kilka zmian w swoim myśleniu i staram się ich trzymać.
Jacek – kierownik działu w T-Mobile
Szkolenia prowadzone były na wysokim poziomie merytorycznym. Głęboka analiza potrzeb uczestników dokonana przed realizacją szkoleń pozwoliła na zaspokojenie ich wymagań. Uczestnicy bardzo dobrze oceniali przygotowanie i sposób prowadzenia szkoleń. Szkolenia w znaczący sposób przyczyniły się do efektywnego wdrożenia zmian zarówno od strony firmy jak i pracowników.
Marzenna – Project Manager T-mobile
Praca z Jackiem to wyśmienita podróż w głąb własnych możliwości, uświadamianie nowych horyzontów, umożliwianie wykorzystania tego w nas co najlepsze. Jacek ma doskonałe wyczucie osoby, z którą pracuje. Idealnie dostosowuje elastycznie metody pracy do sposobu komunikacji, działania, poziomu wrażliwości współpracownika. Swoje bogate doświadczenie i wiedzę Jacek znakomicie wykorzystuje w pracy nawet z najbardziej wymagającymi i skomplikowanymi osobowościami. Mogę z czystym sumieniem polecić Jacka jako najlepszego coach’a z jakim współpracowałam.
Renata - właścicielka firmy PR-owej
Dociekliwy, skupiony, nieustępliwy – co w pracy wymagającej wyjścia ze strefy komfortu pomaga zmierzyć się z towarzyszącym lękiem przed nowym i nieznanym. W sposób przemyślany integruje różne, czasem dość zaskakujące metody pracy rozwojowej, co pozwala osobie, z którą pracuje, znaleźć własną, najlepszą na dany moment drogę do celu. Umie słuchać i słyszeć.
Adam
Praca z Agatą to sama przyjemność naprawdę ciekawe połączenie dużej inteligencji i uważności poczuciem humoru i wrażliwością na drugiego człowieka. Na uznanie zasługują też jej kompetencje w wykorzystaniu różnych technik i narzędzi psychologicznych. Zdecydowanie polecam osobom zainteresowanym lepszym poznaniem samego siebie i rozwojem osobistym, jak także tym, którzy aktualnie potrzebują wsparcia w trudnych sytuacjach.